Klimatyzacja

Zadbaj z nami o dobry klimat w twoim domu lub mieszkaniu

Doradzimy, zamontujemy, uruchomimy

Klimatyzatory ścienne Heiko BrisaKlimatyzatory ścienne BRISA to nowoczesne urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, wyposażone w najwyższej jakości sprężarki. Ciekawa stylistyka klimatyzatorów BRISA powoduje, że to idealny wybór do domu lub biura. Kontrolę temperatury i korzystanie z funkcjonalności klimatyzatorów ułatwia sterowanie Wi-Fi w standardzie oraz bezprzewodowy pilot znajdujący się w zestawie.

icon wifi

Sterowanie Wi-Fi
Sterowanie Wi-Fi dostępne w standardzie, które pozwala sterować Twoim klimatyzatorem za pomocą telefonu połączonego do sieci Internetowej z każdego miejsca. Wygodna i intuicyjna aplikacja Wi-Fi INTELLIGENT AIR umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych ustawień klimatyzatora.

icon energy

Wysoka energooszczędność
Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwoliło na znaczne zmniejszenie zużycia energii zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Heiko to urządzenia o klasie energetycznej A++/A+.

icon ac

Przepływ powietrza SMART
Innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kontrolowanie przepływu powietrza. Strumień kierowany jest do góry podczas chłodzenia i w dół w czasie grzania, co pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza, unikając tym samym bezpośredniego nawiewu na człowieka.

icon wind

Kontrola przepływu powietrza
Możliwość sterowania żaluzjami przepływu powietrza w pionie oraz poziomie pozwala na dokładne nakierowanie strumienia powietrza. Funkcja sterowania góra-dół jest dostępna z poziomu sterownika bezprzewodowego oraz z Aplikacji Wi-Fi Intelligent Air. Sterowanie prawo-lewo dokonywane jest w sposób ręczny.

icon quiet

Cicha praca
Użyte w konstrukcji klimatyzatora komponenty i zoptymalizowany system strumienia powietrza gwarantują cichą pracę, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku.

icon warranty

5 lat gwarancji
Na klimatyzatory Split i Multi Split Heiko przysługuje 5 lat gwarancji. Pod warunkiem przeprowadzania obowiązkowego przeglądu co najmniej raz w roku.

icon specWakacyjna cena


- Heiko Brisa o mocy 2.5kW od 3299zł


- Heiko Brisa o mocy 3.5kW od 3499zł


Montaż podstawowy w cenie! Podane ceny są cenami brutto z wliczonym 8% VAT

 
heiko brisa heiko brisa c2 heiko agregat heiko pilot

Zadzwoń teraz i zamów klimatyzator Heiko

rotenso ukura rotenso ukura 3.5 rotenso agregat rotenso pilot
 

Klimatyzatory ścienne Rotenso Ukura XKlimatyzator o kompaktowej budowie z nowoczesnymi zaokrągleniami panelu frontowego, wzbogaconymi o delikatne, srebrne wykończenia. Rotenso® Ukura (generacji X) to ekonomiczna jednostka o wysokiej klasie energooszczędności A++. Klimatyzator wydajnie rozprowadza powietrze dzięki systemowi automatycznego nawiewu 4D. Umożliwia on sterowanie pracą żaluzji pionowych i poziomych za pomocą pilota. Zastosowanie dodatkowych filtrów: HEPA i Cold Nano oraz filtra elektrostatycznego i jonizatora powietrza wpływa na skuteczną eliminację zanieczyszczeń i zapewnia odświeżone powietrze w pomieszczeniu.

icon wifi

Sterowanie Wi-Fi
Klimatyzatorem można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu, jak i poza nim.

icon energy

Wysoka energooszczędność
Zastosowana technologia inverterowa umożliwia sprawną pracę klimatyzatora nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz. Rotenso Ukura skutecznie ogrzeje pomieszczenie nawet przy temperaturze -20°C na zewnątrz.

icon ac

Czyste powietrze - Jonizator
Poprzez wytworzenie ujemnych jonów Super Jonizator iAIR neutralizuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Wzbogacone o jony ujemne powietrze korzystnie wpływa na samopoczucie i koncentrację, a a także zmniejsza objawy chorób układu oddechowego i alergii.

icon wind

Kontrola przepływu powietrza
Klimatyzator poprzez szeroki zakres strumienia powietrza nawiewanego wydajnie rozprowadza powietrze w pomieszczeniu, zapewniając skuteczne chłodzenie lub grzanie. Wbudowane siłowniki umożliwiają sterowanie praca żaluzji pionowych i poziomych za pomocą pilota lub sterownika ściennego. Gwarantuje to najwyższy komfort obsługi i zapewnia rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

icon quiet

Cicha praca
Użyte w konstrukcji klimatyzatora komponenty i zoptymalizowany system strumienia powietrza gwarantują cichą pracę, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku.

icon warranty

5 lat gwarancji
Na klimatyzatory Split i Multi Split Rotenso przysługuje 5 lat gwarancji. Pod warunkiem przeprowadzania obowiązkowego przeglądu co najmniej raz w roku.

icon docsWakacyjna cena


- Rotenso Ukura X o mocy 2.5kW od 3599zł


- Rotenso Ukura X o mocy 3.5kW od 3699zł


Montaż podstawowy w cenie! Podane ceny są cenami brutto z wliczonym 8% VAT

Zadzwoń teraz i zamów klimatyzację Rotenso

work tools
 

Co zawiera montaż podstawowy • Montaż jednostki wewnętrznej do 3m wysokości.
 • Montaż podpory pod jednostkę zewnętrzną
 • Montaż jednostki zewnętrznej do 3m wysokości
 • Doprowadzenie z istniejącej instalacji elektrycznej zasilania urządzenia do 2 m odległości natynkowo.
 • Pojedynczy przewiert przez ścianę niezbrojoną do grubości 40 cm (wyłączając ocieplenie).
 • Wyprowadzenie instalacji skroplin grawitacyjnie do 3 m natynkowo
 • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem sterującym do 3 m wraz z materiałami natynkowo
 • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem miedzianym do 3 m wraz z materiałami natynkowo
 • Zabezpieczenie instalacji miedzianej, elektrycznej i sterowania w zależności od materiałów (taśma aluminiowa).
 • Zapewnienie materiałów niezbędnych do realizacji instalacji, w tym również podpory ściennej lub podłogowej lub dachowej prostej.
 • Wykonanie próżni w instalacji.
 • Uruchomienie urządzenia i instruktaż klienta.
 • Montaż jednoetapowy
 • Wszystkie materiały nieujęte w cenie podstawowej podlegają dodatkowemu rozliczeniu zgodnie z dodatkowym cennikiem


W skład montażu podstawowego nie wchodzą materiały, które serwis użyje do montażu, a nie są elementem wyposażenia fabrycznego produktu. W ramach montażu podstawowego wykonanego przez usługodawcę, klient otrzymuje 5 lat gwarancji (przy spełnieniu wymogu realizacji okresowych przeglądów serwisowych). Klimatyzator jest urządzeniem fabrycznie napełnionym czynnikiem chłodniczym będącym fluorowanym gazem cieplarnianym (FGC).