Klimatyzacja

Zadbaj z nami o dobry klimat w twoim domu lub mieszkaniu

Doradzimy, zamontujemy, uruchomimy

Klimatyzacja do ogrzewaniaDo tej pory klimatyzatory w powszechnym rozumieniu traktowane były jako urządzenia mające za zadanie chłodzić mieszkanie. Od kiedy jednak wprowadzono na rynek (a to już perę ładnych lat) klimatyzatory inwerterowe z zaworem przełączającym ich funkcjonalność powiększyła się też o funkcje grzania czyli można je traktować jak pompę ciepła powietrze-powietrze. W związku z tym, że klimatyzator- pompa ciepła w funkcji grzania pobiera ciepło z otoczenia, część ciepła w domu mamy jakoby za darmo. Przy dzisiejszych wysokich kosztach paliw ( gaz, węgiel, olej opałowy) ogrzewanie mieszkania klimatyzatorem staje się nader atrakcyjne. Na dzień dzisiejszy klimatyzator jest najtańszym źródłem ciepła. W porównaniu z ogrzewaniem tradycyjnym elektrycznym zużycie prądu może być nawet 5-cio krotnie mniejsze.


Należy też wziąć pod uwagę fakt, że klimatyzatory ( w porównaniu z pompą ciepła powietrze-woda, piecem na ekogroszek, pelet) stały się też znacznie tańsze. Więc nakład na zakup klimatyzatora jako źródło ciepła szybciej się zwraca. Nie bez znaczenia jest też fakt, że inwerterowe klimatyzatory pracują znacznie ciszej od klimatyzatorów starego typu (on-off), są dużo wydajniejsze ze względu na zastosowany gaz a co najważniejsze moc klimatyzatora jako źródło ciepła jest modulowana czyli zmienia się w zależności od zapotrzebowania na ciepło. Wzrosła też ich żywotność ze względu na zastosowanie silników bezszczotkowych przy wentylatorze i kiompresorze. Należy też podkreślić, że ogrzewanie klimatyzatorem je bardzo ekologiczne, nie potrzeba kominów, wentylacji, kotłowni. Łącznie z panelami fotowoltaicznymi stanowi to bardzo ekonomiczne źródło ciepła zimą i chłodu latem.Klimatyzatory ścienne Heiko BrisaKlimatyzatory ścienne BRISA to nowoczesne urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, wyposażone w najwyższej jakości sprężarki. Ciekawa stylistyka klimatyzatorów BRISA powoduje, że to idealny wybór do domu lub biura. Kontrolę temperatury i korzystanie z funkcjonalności klimatyzatorów ułatwia sterowanie Wi-Fi w standardzie oraz bezprzewodowy pilot znajdujący się w zestawie.

icon wifi

Sterowanie Wi-Fi
Sterowanie Wi-Fi dostępne w standardzie, które pozwala sterować Twoim klimatyzatorem za pomocą telefonu połączonego do sieci Internetowej z każdego miejsca. Wygodna i intuicyjna aplikacja Wi-Fi INTELLIGENT AIR umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych ustawień klimatyzatora.

icon energy

Wysoka energooszczędność
Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwoliło na znaczne zmniejszenie zużycia energii zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Heiko to urządzenia o klasie energetycznej A++/A+.

icon ac

Przepływ powietrza SMART
Innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kontrolowanie przepływu powietrza. Strumień kierowany jest do góry podczas chłodzenia i w dół w czasie grzania, co pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza, unikając tym samym bezpośredniego nawiewu na człowieka.

icon wind

Kontrola przepływu powietrza
Możliwość sterowania żaluzjami przepływu powietrza w pionie oraz poziomie pozwala na dokładne nakierowanie strumienia powietrza. Funkcja sterowania góra-dół jest dostępna z poziomu sterownika bezprzewodowego oraz z Aplikacji Wi-Fi Intelligent Air. Sterowanie prawo-lewo dokonywane jest w sposób ręczny.

icon quiet

Cicha praca
Użyte w konstrukcji klimatyzatora komponenty i zoptymalizowany system strumienia powietrza gwarantują cichą pracę, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku.

icon warranty

5 lat gwarancji
Na klimatyzatory Split i Multi Split Heiko przysługuje 5 lat gwarancji. Pod warunkiem przeprowadzania obowiązkowego przeglądu co najmniej raz w roku.

icon specWakacyjna cena


- Heiko Brisa o mocy 2.5kW od 3899zł


- Heiko Brisa o mocy 3.5kW od 4299zł


Montaż podstawowy w cenie! Podane ceny są cenami brutto z wliczonym 8% VAT

 
heiko brisa heiko brisa c2 heiko agregat heiko pilot

Zadzwoń teraz i zamów klimatyzator Heiko

rotenso ukura rotenso ukura 3.5 rotenso agregat rotenso pilot
 

Klimatyzatory ścienne Rotenso Ukura XKlimatyzator o kompaktowej budowie z nowoczesnymi zaokrągleniami panelu frontowego, wzbogaconymi o delikatne, srebrne wykończenia. Rotenso® Ukura (generacji X) to ekonomiczna jednostka o wysokiej klasie energooszczędności A++. Klimatyzator wydajnie rozprowadza powietrze dzięki systemowi automatycznego nawiewu 4D. Umożliwia on sterowanie pracą żaluzji pionowych i poziomych za pomocą pilota. Zastosowanie dodatkowych filtrów: HEPA i Cold Nano oraz filtra elektrostatycznego i jonizatora powietrza wpływa na skuteczną eliminację zanieczyszczeń i zapewnia odświeżone powietrze w pomieszczeniu.

icon wifi

Sterowanie Wi-Fi
Klimatyzatorem można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu, jak i poza nim.

icon energy

Wysoka energooszczędność
Zastosowana technologia inverterowa umożliwia sprawną pracę klimatyzatora nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz. Rotenso Ukura skutecznie ogrzeje pomieszczenie nawet przy temperaturze -20°C na zewnątrz.

icon ac

Czyste powietrze - Jonizator
Poprzez wytworzenie ujemnych jonów Super Jonizator iAIR neutralizuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Wzbogacone o jony ujemne powietrze korzystnie wpływa na samopoczucie i koncentrację, a a także zmniejsza objawy chorób układu oddechowego i alergii.

icon wind

Kontrola przepływu powietrza
Klimatyzator poprzez szeroki zakres strumienia powietrza nawiewanego wydajnie rozprowadza powietrze w pomieszczeniu, zapewniając skuteczne chłodzenie lub grzanie. Wbudowane siłowniki umożliwiają sterowanie praca żaluzji pionowych i poziomych za pomocą pilota lub sterownika ściennego. Gwarantuje to najwyższy komfort obsługi i zapewnia rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

icon quiet

Cicha praca
Użyte w konstrukcji klimatyzatora komponenty i zoptymalizowany system strumienia powietrza gwarantują cichą pracę, dzięki czemu można odczuć komfort w czasie pracy, czy wypoczynku.

icon warranty

5 lat gwarancji
Na klimatyzatory Split i Multi Split Rotenso przysługuje 5 lat gwarancji. Pod warunkiem przeprowadzania obowiązkowego przeglądu co najmniej raz w roku.

icon docsWakacyjna cena


- Rotenso Ukura X o mocy 2.5kW od 4199zł


- Rotenso Ukura X o mocy 3.5kW od 4499zł


Montaż podstawowy w cenie! Podane ceny są cenami brutto z wliczonym 8% VAT

Zadzwoń teraz i zamów klimatyzację Rotenso

work tools
 

Co zawiera montaż podstawowy • Montaż jednostki wewnętrznej do 3m wysokości.
 • Montaż podpory pod jednostkę zewnętrzną
 • Montaż jednostki zewnętrznej do 3m wysokości
 • Doprowadzenie z istniejącej instalacji elektrycznej zasilania urządzenia do 2 m odległości natynkowo.
 • Pojedynczy przewiert przez ścianę niezbrojoną do grubości 40 cm (wyłączając ocieplenie).
 • Wyprowadzenie instalacji skroplin grawitacyjnie do 3 m natynkowo
 • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem sterującym do 3 m wraz z materiałami natynkowo
 • Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem miedzianym do 3 m wraz z materiałami natynkowo
 • Zabezpieczenie instalacji miedzianej, elektrycznej i sterowania w zależności od materiałów (taśma aluminiowa).
 • Zapewnienie materiałów niezbędnych do realizacji instalacji, w tym również podpory ściennej lub podłogowej lub dachowej prostej.
 • Wykonanie próżni w instalacji.
 • Uruchomienie urządzenia i instruktaż klienta.
 • Montaż jednoetapowy
 • Wszystkie materiały nieujęte w cenie podstawowej podlegają dodatkowemu rozliczeniu zgodnie z dodatkowym cennikiem


W skład montażu podstawowego nie wchodzą materiały, które serwis użyje do montażu, a nie są elementem wyposażenia fabrycznego produktu. W ramach montażu podstawowego wykonanego przez usługodawcę, klient otrzymuje 5 lat gwarancji (przy spełnieniu wymogu realizacji okresowych przeglądów serwisowych). Klimatyzator jest urządzeniem fabrycznie napełnionym czynnikiem chłodniczym będącym fluorowanym gazem cieplarnianym (FGC).